26
05
2017

Sacensību vietā ieradušās pirmās Eiropas triāla braucēju komandas

Autors: ectrialliepaja 0

Šodien sacensību vietā, kur norisināsies Eiropas čempionāta posmi triālā, ieradušies pirmie no vairāku Eiropas valstu labākajiem mototriālistiem un viņu pavadošajām komandām, lai divu dienu garumā, 27. un 28. maijā, cīnītos par Liepājas posma ieskaites punktiem. Organizatori arī gatavojas triāla šovam, kas tiks demonstrēts jau rīt, 26. maijā, pulksten 19 Liepājas pilsētas centrā, tirdzniecības nama “Kurzeme” iekšpagalmā.

 

Sieviešu čempionāta grupā piedalīsies arī 26 gadus jaunā Britu pārstāve Emma Bristova (Emma Bristow), kura ir trīskārtēja Pasaules čempione triālā sieviešu grupā. 2014. gadā Emma kļuva par pirmo britu triāla braucēju, kas ieguvusi FIM pasaules čempiones titulu sieviešu grupā. Šobrīd internacionālā mototriāla braucēja piedalās un aizstāv augstāko titulu ne tikai Pasaules čempionātā, bet arī Nāciju kausā, Eiropas čempionātā un Lielbritānijas nacionālajā čempionātā.

Paredzams, ka spēcīgākajā sieviešu grupā būs sīva cīņa starp Emmu Bristovu un viņas sīvāko konkurenti Eiropas čempionātā – Vācijas braucēju Terēzu Baumlu (Theresa Bauml), kura no 2015. gada ir divkārtēja Eiropas čempione spēcīgākajā sieviešu grupā.

 

Uzziņai:

27. un 28. maijā Liepājā vairākās vietās – “Vecajos fortos”, 14. novembra bulvārī un Grīzupes ielā 53 norisināsies otrais un trešais Eiropas čempionāta posms triālā jauniešiem un sievietēm. Pirmā dalībnieka starts gan sestdien, gan svētdien pulksten 9:30. Savukārt dienu pirms sacensībām, 26. maijā, plkst. 19:00 tirdzniecības nama „Kurzeme” iekšpagalmā būs skatāmi triāla paraugdemonstrējumi. Bezmaksas ieeja skatītājiem visos Eiropas triāla čempionāta pasākumos.

Eiropas čempionāta triālā Liepājas posmu organizators – biedrība “Agarska Triāla klubs” aicina ikvienu nākt un iepazīt šo tehnisko sporta veidu klātienē, atbalstīt sportistus sacensībās, kā arī apmeklēt Liepājas „Vecos fortus”, kurus Eiropas čempionāta FIME komisija atzinusi par labāko dabīgi veidoto triāla trasi Latvijā. Organizatora mērķis ir noorganizēt augsta līmeņa triāla sacensības, lai būtu interesanti gan sportistiem, gan skatītājiem.

Vairāk informācijas par Eiropas čempionātu un dalībniekiem pieejama mājaslapā ectrialliepaja2017.lv.

 

Foto: Ģirts Gertsons