ENTRY LIST

27 & 28 May 2017 - Liepaja, Latvia

Women’s Championship
Numurs Klase Vārds Uzvārds Valsts Komanda Vieta 1. EC posmā, Zelhemā 
1 Women’s Championship Emma Bristow GB SHERCO FACTORY OFFICIAL 1
2 Women’s Championship Theresa Bäuml DE TOP TRIAL TEAM 2
3 Women’s Championship Ingveig Hakonsen N TEAM NORWAY 3
4 Women’s Championship Jule Steinert DE TRS 4
5 Women’s Championship Keity Meier EST 5
6 Women’s Championship Alex Brancati IT TOP TRIAL TEAM 6
7 Women’s Championship Erika Melchior N TEAM NORWAY TRIAL 8
8 Women’s Championship Carolin Sauerbrei DE SHERCO ACCADEMY DEUBLHC 9
9 Women’s Championship Alicia Robinson GB TOP TRIAL TEAM 12
10 Women’s Championship Hanne G. Haga N 15
11 Women’s Championship Martina Gallieni I TRS ITALIA 17
12 Women’s Championship Sofie Sorensen DK TRS DENMARK 20
13 Women’s Championship Huldeborg Barkved N TEM NORWAY
Women’s International
Numurs Klase Vārds Uzvārds Valsts Komanda Vieta 1. EC posmā, Zelhemā
1 Women’s International Chantal De Raaff NL XLARGE77 1
2 Women’s International Lenna Volpe F 3
3 Women’s International Jennifer Stephen GB 4
4 Women’s International Ketija Agarska LV
Youth Championship
Numurs Klase Vārds Uzvārds Valsts Komanda Vieta 1. EC posmā, Zelhemā
1 Youth Championship Oliver Smith GB OSET 1
2 Youth Championship Linus Almthén S BBD RACINGTEAM 2
3 Youth Championship Florian Ruedi D 3
4 Youth Championship Mats Nilsen N TEAM NORWAY JUNIOR 4
5 Youth Championship Julien Cammas F 5
6 Youth Championship Hugo Dufrese F AMC GRASSE 6
7 Youth Championship Marco Mempör A 9
8 Youth Championship Reece Gazzard GB  LEADMINES MOTOCYCLES 13
9 Youth Championship Brett Harbud GB BVM/Ft5 14
10 Youth Championship Krzysztof Ryncarz PL KKCIM SMOK 15
11 Youth Championship Mikko von Plato FIN TRIAL CLUB MP-TAITO
12 Youth Championship Samuel Jaaskelainen FIN HaMK
13 Youth Championship Arvis Alksnis LV  VIKING TRIAL
Youth International
Numurs Klase Vārds Uzvārds Valsts Komanda Vieta 1. EC posmā, Zelhemā
1 Youth International Enzo Rossi F OSET 5
2 Youth International Linus Sandberg S TANDBERG MC 8
3 Youth International Max Sundberg S 15
4 Youth International Max Parkkonen FIN 16
5 Youth International Fabio Schollar A
6 Youth International Daniels Grinkevičs LV AGARSKA TK
7 Youth International Artis Alksnis LV  VIKING TRIAL